Dit grote appartement in het Duitse Beieren ligt op een boerderij en heeft een mooie deels omheinde tuin. Er zijn 3 slaapkamers die 6 gasten kunnen accommoderen in totaal. Dit is een geschikte optie voor gezinnen die van de Beierse natuur houden. Op slechts 500 m afstand vindt u een prachtig meer en de dichtstbijzijnde supermarkt is 4 km van de accommodatie verwijderd. In de ochtend kunt u een heerlijke frisse ochtendwandeling maken in het bos dat 400 m ver ligt. U kunt gebruikmaken van de wasmachine die wordt gedeeld met de eigenaar. Daarnaast beschikt het appartement over een strijkplank en een strijkijzer. Er is tevens een barbecue waar u gebruik van kunt maken en de woonkeuken is voorzien van een koffiezetapparaat en een oven. De dichtstbijzijnde bushalte vindt u op 4 km afstand van het verblijf.
Let op: Voor de actuele prijzen gaat u naar de website van de verhuurder!
Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Neem contact met ons op! Advertentie 38384
Ga naar de website van de verhuurder
Boek nu v.a. € 560 ›› |
Meer keuze Duitsland ›› |
Stel uw vraag ›› |
Beoordeel Appartement Lindegg
Er zijn nog geen beoordelingen toegevoegd
- Voeg een beoordeling toe over deze accomodatie
Type | Appartement |
---|---|
Land | Duitsland |
Provincie | Allgau |
Plaats | Steingaden |
Kamers | 0 |
Personen | 6 |
|
Heeft u vragen over het huren van deze vakantiewoning in Steingaden? Neem dan direct contact met ons op, wij staan u graag te woord. Uiteraard kunt u ons ook bereiken op onderstaand telefoonnummer of via onze website.