Dit landhuis is te vinden in het Italiaanse Morano Calabro en voorzien van 4 slaapkamers, met daarbij maar liefst 5 badkamers. Het huis biedt een prachtig uitzicht op de stad. Morano Calabro is een prachtige, historische plaats in Italië en bevindt zich vlak bij het Nationaal Park Parco Della Lavanda. Wandel door de prachtig lavendelvelden en kom volledig tot rust tijdens jouw vakantie. Het landhuis is voorzien van een goed uitgeruste keuken, woonkamer en 5 badkamers. Zo geniet je ongetwijfeld van voldoende privacy. Bovendien is er een patio om te genieten van de buitenlucht en op warme dagen zorgt de airconditioning voor een aangenaam binnenklimaat. Er is parkeergelegenheid aanwezig.
Let op: Voor de actuele Prijzen gaat u naar de website van de verhuurder!
Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Neem contact met ons op!
Advertentie 96042
Ga naar de website van de verhuurder
Prijzen ›› |
Meer keuze Italie ›› |
Stel uw vraag ›› |
Beoordeel vakantiehuis Vigna della Signora
Er zijn nog geen beoordelingen toegevoegd
- Voeg een beoordeling toe over deze accomodatie
Type | Vakantiehuis |
---|---|
Land | Italie |
Provincie | Basilicata |
Plaats | Morano-Calabro |
Kamers | 0 |
Personen | 8 |
|
Heeft u vragen over het huren van deze vakantiewoning in Morano Calabro? Neem dan direct contact met ons op, wij staan u graag te woord. Uiteraard kunt u ons ook bereiken op onderstaand telefoonnummer of via onze website.