Dit vakantiehuis heeft 4 slaapkamers en is geschikt voor 8 personen, ideaal voor 1 of 2 gezinnen. Deze bijzondere villa werd gebouwd rondom een ??oude watermolen uit 1700. De zee ligt op een paar meter afstand met schilderachtige baaien en is omgeven door een weelderige natuur. Het is 5 minuten rijden naar de witte zandstranden van Capo Vaticano en 20 minuten naar Tropea. Supermarkten en restaurants zijn bereikbaar per auto. De villa bestaat uit platte daken met bogen en terrassen, trappen en verborgen passages. Vanuit het huis heeft u een prachtig uitzicht op de zee. De villa ligt direct aan het strand met stenen en in de tuin is een zoutwater zwembad. U moet verschillende trappen af om bij het zwembad en de zee te komen. U kunt dit natuurlijke zwembad ook bereiken door een brug vanaf het grote terras. Er is WiFi in het huis en er is maximaal 1 huisdier toegestaan. Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren.
Opmerking van de verhuurder:Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.Let op: Voor de actuele Prijzen gaat u naar de website van de verhuurder!
Neem contact met ons op!
Advertentie 82444
Ga naar de website van de verhuurder
Prijzen ›› |
Meer keuze Italie ›› |
Stel uw vraag ›› |
Beoordeel vakantiehuis Mandorlo
Er zijn nog geen beoordelingen toegevoegd
- Voeg een beoordeling toe over deze accomodatie
Type | Vakantiehuis |
---|---|
Land | Italie |
Provincie | Basilicata |
Plaats | Ricadi |
Kamers | 0 |
Personen | 8 |
|
Heeft u vragen over het huren van deze vakantiewoning in Ricadi? Neem dan contact met ons op. Wij zijn te bereiken op onderstaand telefoonnummer of via onze website.