Dit aangename vakantiehuis ligt in het Gelderse plaatsje Geesteren in de Achterhoek. Het verblijf heeft 2 slaapkamers en 2 bedsteën die comfortabel plaats bieden aan een gezin. De natuurrijke omgeving biedt volop mogelijkheden. Geesteren ligt in een fraai essenlandschap. Er zijn dan ook tal van wandel- en fietsroutes in de buurt voor échte natuurliefhebbers. Een bezoekje aan de historische stad Lochem is zeker de moeite waard. Ook steden als Almelo, Hengelo, Enschede en Apeldoorn liggen op bereikbare afstand van het vakantiehuis. De rietgedekte, monumentale boerderij is omgetoverd tot 3 vakantiehuizen, waarbij de authentieke details intact zijn gebleven. Dit zie je onder andere aan de prachtige, originele stalraampjes. Op het terras kun je genieten van het prachtige uitzicht. Wegens allergie worden katten niet toegelaten in dit verblijf. Honden zijn daarentegen zeer welkom.
Let op: Voor de actuele Prijzen gaat u naar de website van de verhuurder!
Deze woning is uitsluitend boekbaar voor toeristische doeleinden
Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Neem contact met ons op!
Advertentie 27142
Ga naar de website van de verhuurder
Prijzen ›› |
Meer keuze Nederland ›› |
Stel uw vraag ›› |
Beoordeel Boerderij Kabinet & Dekenkist
Er zijn nog geen beoordelingen toegevoegd
- Voeg een beoordeling toe over deze accomodatie
Type | Boerderij |
---|---|
Land | Nederland |
Provincie | Gelderland |
Plaats | Geesteren |
Kamers | 0 |
Personen | 8 |
|
Heeft u vragen over het huren van deze vakantiewoning in Geesteren? Neem dan direct contact met ons op, wij staan u graag te woord. Uiteraard kunt u ons ook bereiken op onderstaand telefoonnummer of via onze website.