Vakantieappartement op slechts ca. 50meter van het Ledromeer. Het ligt in het gedeelte genaamd Pur, net even ten zuidoosten van Pieve di Ledro. Het appartement is verzorgd ingericht. In de omgeving kan men wandelen, fietsen, zwemmen in het meer etc. Het kleine Ledromeer heeft een lengte van ca. 3km en een breedte van nog geen kilometer. Het meer wordt omgeven door bergen en heeft een bijzondere groenblauwe kleur. Vanuit deze vakantiewoning kunt u tevens gemakkelijk het grotere en meer toeristische Gardameer bereiken wat slechts op ca. 15km is gelegen.
Let op: Voor de actuele Prijzen gaat u naar de website van de verhuurder!
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Neem contact met ons op!
Advertentie 82109
Ga naar de website van de verhuurder
Prijzen ›› |
Meer keuze Italie ›› |
Stel uw vraag ›› |
Beoordeel vakantiehuis Serena Charme Primo Piano
Er zijn nog geen beoordelingen toegevoegd
- Voeg een beoordeling toe over deze accomodatie
Type | Vakantiehuis |
---|---|
Land | Italie |
Provincie | Italiaanse-Meren |
Plaats | Ledro |
Kamers | 0 |
Personen | 5 |
|
Heeft u vragen over het huren van deze vakantiewoning in Ledro? Neem dan direct contact met ons op, wij staan u graag te woord. Uiteraard kunt u ons ook bereiken op onderstaand telefoonnummer of via onze website.