Dit gezellige vakantiehuis met open haard, sauna en speelvoorzieningen bevindt zich op een bebost privéterrein waar een beekje stroomt. In de woonkamer vindt u het knusse zitgedeelte met open haard en het eetgedeelte met grote eettafel. Vanuit hier heeft u toegang tot het terras gelegen op het zuiden. De keuken is ruim ingericht en van alle gemakken voorzien. Wilt u even helemaal tot rust komen dan gaat u natuurlijk naar de relaxruimte met sauna. Ook is er een speelruimte met tafelvoetbaltafel en in het schuurtje vindt u een tafeltennistafel. Vakantiehuis Bois et Nature is gelegen in het hart van de Hoge Venen op 550 meter hoogte. De regio biedt veel activiteiten, zoals golfen, skiën, kanoën, zwemmen en nog meer. Het is mogelijk om naar het romantische kasteel van Reinhardstein te lopen. Het huis bevindt zich met 2,5 kilometer afstand niet ver van natuurpark de Hoge Venen, de skipistes van Ovifat op 3 kilometer, de meren van Robertville op 4,5 kilometer en Bütgenbach op 14 kilometer. In geval van hevige sneeuwval dient u de auto 25 meter van het chalet te parkeren (dit is nog steeds op het terrein). Onze vakantiehuizen zijn vooral ingericht op het ontvangen van gezinnen en families.
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 20 jaar zijn niet toegestaan Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Beoordeel vakantiehuis Bois et Nature
Er zijn nog geen beoordelingen toegevoegd
- Voeg een beoordeling toe over deze accomodatie
Vakantiehuis boeken |
Stel uw vraag |
Huisje huren Longfaye |
Type | Vakantiehuis |
---|---|
Land | Belgie |
Provincie | Luik |
Plaats | Longfaye |
Kamers | 0 |
Personen | 12 |
|
Heeft u vragen over het huren van deze vakantiewoning in Longfaye? Neem dan direct contact met ons op, wij staan u graag te woord. Uiteraard kunt u ons ook bereiken op onderstaand telefoonnummer of via onze website.