Deze mooie vakantiewoning ligt in het dorpje Xhoffraix. Op de begane grond bevinden zich bijna alle slaapkamers en badkamers. Via de trap komt u op de 1e verdieping, waar de goed uitgeruste keuken, eetkamer en zitkamer zich bevinden. Met 5 slaapkamers is deze woning geschikt voor 10 personen. In de omgeving valt van alles te beleven. 's Winters skiet u natuurlijk op skipiste van Ovifat en 's zomers raast u met een go-cart de helling af. In het levendige dorpje Malmédy vindt u winkeltjes en restaurants. Maar ook toeristische steden als Robertville en Bütgenbach zijn makkelijk bereikbaar, met hun prachtige meren waar u diverse watersporten kunt beoefenen. Een echte aanrader is ook het kasteel van Reinhardstein, aan het meer van Robertville. Achter de woning vindt u een grote tuin, waar het tijdens de zomermaanden goed vertoeven is. Hier kunt u zich ontspannen en de kinderen hebben alle ruimte om te spelen. Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan jongerengroepen.
Opmerking van de verhuurder:Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.Let op: Voor de actuele Prijzen gaat u naar de website van de verhuurder!
Neem contact met ons op!
Advertentie 11412
Ga naar de website van de verhuurder
Prijzen ›› |
Meer keuze Belgie ›› |
Stel uw vraag ›› |
Beoordeel vakantiehuis Zevenster
Er zijn nog geen beoordelingen toegevoegd
- Voeg een beoordeling toe over deze accomodatie
Type | Vakantiehuis |
---|---|
Land | Belgie |
Provincie | Luik |
Plaats | Xhoffraix |
Kamers | 0 |
Personen | 10 |
|
Heeft u vragen over het huren van deze vakantiewoning in Xhoffraix? Neem dan contact met ons op. Wij zijn te bereiken op onderstaand telefoonnummer of via onze website.