Prachtig vierpersoons vakantiehuis op slechts enkele minuten lopen van strand, zee en het centrum van Callantsoog. Voor de strandliefhebber is dit dan ook het vakantiehuis bij uitstek. Callantsoog is een gezeelige badplaats met veel leuke winkeltjes, goede restaurants en heerlijke terrasjes. Vanuit Callantsoog zijn er natuurlijk oo kleuke uitstapjes te maken naar de steden zoals bijvoorbeeld Haarlem, Alkmaar en Amsterdam. Ook voor de wandelaar en de fietser is dit een prima plek om de vakantie te vieren. Leuke wandelpaden en schelpenpaadjes door de duinen doen het altijd goed!
Opmerking van de verhuurder:Heeft u vragen omtrent het reserveren of boeken van deze vakantiewoning? Neem dan direct contact met ons op via onderstaand reserveringsformulier.
Callantsoog een van de oudste en mooiste badplaatsen van het land met een oergezellig centrum. Hier zijn veel winkeltjes, terrassen en restaurants. De meeste winkels zijn het hele jaar door op zondag geopend, zodat er het hele jaar door een gezellige sfeer is.
Hoge duinen scheiden het dorp met het heerlijke strand. Al sinds jaar en dag wappert op het strand de Blauwe Vlag, een erkenning van de Europese Unie voor schoon en veilig strand. Twee strandpaviljoens (van april t/m oktober totaal 5) waarvan een strandrestaurant, zijn het gehele jaar door geopend, zodat je na een frisse strandwandeling je kunt opwarmen met een kop dampende chocolademelk.
In de zomer ligt het prachtige witte strand uitnodigend te wachten op de vele bezoekers. Ook voor de naturisten is er ruimte, iets ten zuiden van de strandopgang Kiefteglop ligt het eerste officiële naaktstrand van Nederland. Uniek is de ligging van het centrum, vanaf het strand even het duin op en af en je komt midden in het bruisende centrum.
In het centrum is de museumboerderij Tante Jaantje te vinden. Te bezoeken in de maanden mei t/m september.
Zwanenwater
Iets ten zuiden in de duinen is dit unieke natuurreservaat te vinden. De flora en fauna zijn van onschatbare waarde en uniek in Nederland. Zeer zeldzame planten zijn hier te vinden. Twee duinmeren zijn een voedingsbron voor de vele vogels die hier een broedplaats vinden..
Let op: Voor de actuele Prijzen gaat u naar de website van de verhuurder!
Neem contact met ons op!
Advertentie 83061
Ga naar de website van de verhuurder
Prijzen ›› |
Stel uw vraag ›› |
Meer keuze Nederland ›› |
Type | Vakantiehuis |
---|---|
Land | Nederland |
Provincie | Noord-Holland |
Plaats | Callantsoog |
Kamers | 2 |
Personen | 4 |
|
Heeft u vragen over het huren van deze vakantiewoning in Callantsoog? Neem dan contact met ons op. Wij zijn te bereiken op onderstaand telefoonnummer of via onze website.