Chalet Lavande (max. 2p) heeft een gezellige woon/eetkamer, keukentje en een slaapkamer met twee persoonsbed. Kussens en dekbed zijn vanzelfsprekend aanwezig. Op de slaapkamer staat tevens een klerenkast. In de woonkamer staat een leuke eettafel met 2 stoelen, een 2-zitsbank en twee fauteuils. Natuurlijk ontbreken een bijzettafel, een salontafel en kastjes niet. Het geheel is gezellig aangekleed met gordijnen en vloerkleden. In de keuken vindt u een 4-pits gas kookplaat, afzuiger, een koelkast, waterkoker, koffiezetter (of op verzoek een senseo), en alle inventaris die u maar nodig kunt hebben. Verder staan er 2 kasten en samen met een aantal planken heeft u meer dan voldoende opbergruimte. Ook een stofzuiger is aanwezig. In de keuken is geen stromend water aanwezig, er staat echter een jerrycan zodat u water in uw keuken kunt tappen. Er is een wasbak voor afvoer van o.a. kookwater. Chalet Lavande beschikt niet over een eigen badkamer, u gebruikt toilet en douche in het sanitair. Het chalet is gewoon zéér luxe "kamperen". U hoeft alleen uw persoonlijke spulletjes mee te nemen en linnengoed (tenzij u die huurt). In chalet Lavande is het niet toegestaan te roken. Huisdieren op aanvraag. Wij vinden het vanzelfsprekend dat onze gasten onze eigendommen met zorg zullen behandelen. Uiteraard beschikt u over een heerlijk terras met tafel en stoelen. Een parasol is ook aanwezig, evenals een barbecue. U kunt bij ons genieten van een lekkere Franse maaltijd, bij u "aan huis" geserveerd en tegen een vriendelijke prijs. Broodservice: in de maanden juli en augustus (en bij voldoende belangstelling evt. ook in juni) zullen wij weer broodservice aanbieden. Fietsverhuur mogelijk.
Heeft u vragen omtrent het reserveren of boeken van deze vakantiewoning? Neem dan direct contact met ons op via onderstaand reserveringsformulier.
Heuvelachtig gebied met vele meren en rivieren, een paradijs voor vissers, wandelaars en genieters van rust, ruimte en natuur. De zee is slechts 32 km, heerlijk om een dagje naartoe te gaan om daarna terug te keren naar de ruimte en stilte op L Etournerie. Het dorp Mareuil sur Lay ligt op slechts 3,5 km, hier zijn alle voorzieningen aanwezig. Andere plaatsen in de buurt zijn Luçon en La Roche sur Yon. Het gebied leent zich erg goed tot het maken van mooie uitstapjes naar o.a. La Rochelle, Île de Ré, Futuroscope, de Marais Poitevin, kastelen, dierentuinen etc. Ook bevindt zich naast de deur een klein maar fijn wijngebied van de Fiefs Vendéens. Er is een wijnroute die u langs de diverse domaines voert. In een straal van 55 km vindt u 6 golfbanen..
Let op: Voor de actuele prijzen gaat u naar de website van de verhuurder!
Verplichte schoonmaakkosten € 40. Waarborgsom € 150.
Toeslag huisdier € 5 per nacht per dier.
Linnengoed kan gehuurd worden.
Neem contact met ons op! Advertentie 797
Ga naar de website van de verhuurder
Boek nu v.a. € 280 ›› |
Stel uw vraag ›› |
Beoordeel Chalet Chalet op minicamping
Er zijn nog geen beoordelingen toegevoegd
- Voeg een beoordeling toe over deze accomodatie
Type | Chalet |
---|---|
Land | Frankrijk |
Provincie | Pays-de-la-loire |
Plaats | Chateau-Guibert |
Kamers | 1 |
Personen | 2 |
|
Heeft u vragen over het huren van deze vakantiewoning in Château Guibert? Neem dan direct contact met ons op door gebruik te maken van het contactformulier.
Ga naar de website van de verhuurder