Vlakbij het bekende Kaprun en Zell am See, in het dorp St Georgen is dit moderne en luxueuze appartementengebouw gelegen. Het gebouw bestaat uit totaal 5 vakantiewoningen, welke afzonderlijk, maar ook gezamenlijk gehuurd kunnen worden. Uw penthousewoning op de 2e etage beschikt over een royale woonkamer, welke luxueus, maar vooral sfeervol is ingericht. Naast de open keuken, voorzien van moderne apparatuur, beschikt u over 2 slaapkamers en een royale badkamer. Elke slaapkamer heeft een 2 persoonsbed welke ook als 2x 1 persoonsbed verschoven kan worden en een optionele hoogslaper welke in te klappen is. Vanwege de hoge dakconstructie is er nog een prachtige galerij gerealiseerd waar nog 2 extra personen kunnen slapen op een hoogwaardige bedbank. Uw vakantiewoning beschikt over een balkon. Voor gezamenlijk gebruik is er op de begane grond een skiberging St Georgen ligt centraal in het Salzburgerland zodat in de zomer vele golfbanen, de watervallen van Krimml, de Großglocknerstrasse, maar ook de prachtige natuur om te wandelen, of te mountainbiken allemaal in de buurt zijn. In de winter ben je snel in de skigebieden van Zell am See en kun je een groot deel van het jaar skiën op de gletsjer van Kaprun.
Opmerking van de verhuurder:Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend Let op: er zijn COVID-19 maatregelen van kracht. Er kunnen andere voorwaarden gelden met betrekking tot skipassen, openingstijden en het gebruik van de skiliften in de wintersportgebieden. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden is om de boeking kosteloos te annuleren.Let op: Voor de actuele Prijzen gaat u naar de website van de verhuurder!
Neem contact met ons op!
Advertentie 44882
Ga naar de website van de verhuurder
Prijzen ›› |
Meer keuze Oostenrijk ›› |
Stel uw vraag ›› |
Beoordeel Appartement Al Shams
Er zijn nog geen beoordelingen toegevoegd
- Voeg een beoordeling toe over deze accomodatie
Type | Appartement |
---|---|
Land | Oostenrijk |
Provincie | Salzburg |
Plaats | St-Georgen |
Kamers | 0 |
Personen | 8 |
|
Heeft u vragen over het huren van deze vakantiewoning in St. Georgen? Neem dan contact met ons op. Wij zijn te bereiken op onderstaand telefoonnummer of via onze website.