Deze landelijk gelegen vakantiewoning ligt op een klein landgoed op 2 km van het Middeleeuwse Chiudino. Het typisch Toscaanse landhuis beschikt over 2 slaapkamers. Ideaal voor een gezinsvakantie. Op het ruime perceel (20.000 m2) vindt u een boomgaard vol met notenbomen. Achter het huis is een gemetselde barbecue met originele pizzaoven. Het landhuis is gelegen ten zuidoosten van de stad Siena (op 30 km) en is ideaal voor dagtochten naar de nabijgelegen Abbazia di San Galgano of de stadjes San Gimigniano, Volterra, Castello di Monteriggioni en natuurlijk de stad Florence. Ook de stranden aan de Tyrreense kust (Follonica en Punta Ala) liggen op slechts een uur rijden. Het geheel is omheid en daarom geschikt voor huisdieren.
Opmerking van de verhuurder:Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren. Huurlicentie: 052010LNT0005Let op: Voor de actuele Prijzen gaat u naar de website van de verhuurder!
Neem contact met ons op!
Advertentie 24392
Ga naar de website van de verhuurder
Prijzen ›› |
Meer keuze Italie ›› |
Stel uw vraag ›› |
Beoordeel vakantiehuis Casa Le Meridiane
Er zijn nog geen beoordelingen toegevoegd
- Voeg een beoordeling toe over deze accomodatie
Type | Vakantiehuis |
---|---|
Land | Italie |
Provincie | Toscana |
Plaats | Chiusdino |
Kamers | 0 |
Personen | 5 |
|
Heeft u vragen over het huren van deze vakantiewoning in Chiusdino? Neem dan contact met ons op. Wij zijn te bereiken op onderstaand telefoonnummer of via onze website.