Authentieke boerderij in Montescudaio met 10 slaapkamers, geschikt voor een groot gezelschap. Gelegen op een perceel van 60 hectare dat volstaat met olijfbomen en wijngaarden. Deze worden gebruikt om olijfolie en wijnen van te produceren. Op het perceel bevindt zich verder een groot privézwembad dat wordt omringd door ligbedden en parasols, en verschillende terrassen waar gezellig gegeten kan worden. Als u een dagje naar het strand wilt, is dit maar 10 minuutjes rijden met de auto. Maar de omgeving heeft nog veel meer te bieden: zo is er op 500 m van het landgoed een rivier waar gevist kan worden. Als u de cultuur van Italië wilt ontdekken is de stad San Gimignano slechts een half uurtje rijden. Hier kunt u rondwandelen over de sfeervolle pleinen en in de geplaveide straatjes. Er zijn verschillende parkeermogelijkheden aanwezig op het landgoed. Als u de auto een dagje wilt thuislaten is de dichtstbijzijnde openbaar vervoersmogelijkeid op 3 km van de boerderij vandaan.
Let op: Voor de actuele Prijzen gaat u naar de website van de verhuurder!
Max. 5 extra bed(den) mogelijk á EURO 10 per persoon per nacht
Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Neem contact met ons op!
Advertentie 114978
Ga naar de website van de verhuurder
Prijzen ›› |
Meer keuze Italie ›› |
Stel uw vraag ›› |
Beoordeel Boerderij Acquaviva Intero
Er zijn nog geen beoordelingen toegevoegd
- Voeg een beoordeling toe over deze accomodatie
Type | Boerderij |
---|---|
Land | Italie |
Provincie | Toscana |
Plaats | Montescudaio |
Kamers | 0 |
Personen | 30 |
|
Heeft u vragen over het huren van deze vakantiewoning in Montescudaio? Neem dan direct contact met ons op, wij staan u graag te woord. Uiteraard kunt u ons ook bereiken op onderstaand telefoonnummer of via onze website.