8 vakantiewoningen met een klein zwembad. 4 woningen met 2 slaapkamers 1 woning met 1 slaapkamer 3 grote 1 kamerwoningen
Cefalu ligt aan de noord kust van Sicilie. Prachtige zand stranden en rotsen. Het stadje dateert uit de Middeleeuwen, heeft een prachtige Kathedraal, gezellige straatje met leuke terrasje. Heerlijk eten.
Voor de sportieven is er veel te doen aan watersport, golfen, of wandelend van de natuur genieten in een natuur reservaat hier vlak bij.
U kunt ook van de verschillende culturen genieten, Sicilie heeft veel overblijfselen van de verschillende overheersers..
De prijzen zijn inclusief 1 x per week lakens en handdoeken, Wifi en airco waar van toepassing. Ook de laatste schoonmaak is inbegrepen. Geen borgsom .
Beoordeel vakantiewoning 8 vakantiewoningen met zwembad
Er zijn nog geen beoordelingen toegevoegd
- Voeg een beoordeling toe over deze accomodatie
Boek nu v.a. € 400 ›› |
Stel uw vraag ›› |
Meer keuze Italie ›› |
Type | Vakantiewoning |
---|---|
Land | Italie |
Provincie | Sicilia |
Plaats | Sicilie |
Kamers | 2 |
Personen | 2 |
Vertaling | ![]() |
|
Heeft u vragen over het huren van deze vakantiewoning in Sicilie? Neem dan direct contact met ons op door gebruik te maken van het contactformulier.